KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 14024078
nr 1402 4078
Affisch
Roy Lichtenstein (efter), "Moderna Museet på Louisiana 1. 3-13. 4,1975". Yttermått inklusive ram: 101x71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:38:05
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)